Chance
Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Soutěž o 50.000 NETŮ

Soutěž o 50.000 NETŮ

20.12. Biatlon

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Zimní sporty (lyžování, biatlon, skoky na lyžích, ...) - tipy a analýzy na sázení
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
michals93
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 446
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 15
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 514
Vklady: 3579 unitů
Výhry: 3440.125 unitů
Profit: -138.88 unitů
Yield: -3.88 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 24.4.2018
Tipy a sázky: 317
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 60.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2018, 12:24 Předmět: 20.12. Biatlon
Pište tipy na sázení
Citovat

20/12/2018 17:30 Biatlon Nové Město na Moravě - 10km sprint, muži: Tarjei Boe x Peiffer Tip 2 vklad 4/10 (1.78 Fortuna) KO 8:17

Svétový pohár v biatlonu má před Vánoci naplánovanou zastávku v Novém Městě na Moravě. Domácí závody jsou tradičně hodně navštěvované, biatlon je u nás populární sport a atmosféra na závodech je skvělá. Rozhodl jsem se pro tři duely dnešního sprintu mužů.

První bude na Peiffera. Toho jsem již analyzoval, jak na sprint, tak i na stíhací závod. Peiffer je spolehlivým závodníkem ve sprintu. Sice posledně ve sprintu duel s Dollem nevyšel, ale Peiffer rozhodně nezklamal, spíš Doll překvapil. V duelu s Tarjei Boe je výhoda na straně německého závodníka v přesnosti střelby. Jinak běžecky a rychlostí střelby jsou na tom podobně. Podíváme-li se na podmínky, které se očekávají na trati, tak by mělo zřejmě sněžit a hlavně bude foukat mírný vítr. Narozdíl od předchozích zastávek na Pokljuce a v Hochfilzenu, kde byly závody bez větru, dnes bude větší prostor pro chyby a na kvalitní střelbě bude dnes hodně záležet i ve sprintu.

20/12/2018 17:30 Biatlon Nové Město na Moravě - 10km sprint, muži: Krčmář x Schempp Tip 1 vklad 4/10 (2.45 Sazkabet) OK 21:29


Jak jsem již zmínil u prvního tipu, střelbu vidím jako klíčovou v dnešním závodě. Michal Krčmář je aktuálně nejlepším českým závodníkem a měl by to být právě on, kdo by měl zajet nejlepší výsledek. Pochopitelně v domácím prostředí bude zároveň pod tlakem, ale snad se mu na střelnici ruce nerozklepou. Letos v obou sprintech zastřílel nulu a obecně od českých závodníků očekávám v Novém Městě lepší běžecké výkony než v prvních dvou zastávkách SP. Ostatně na OH dokázal Krčmář zajet ve sprintu 2. místo, tak snad vyladil formu na domácí závody.

Letos má Schempp sice stejnou procentuální úspěšnost střelby jako Krčmář, ale loni byl o něco málo horší. V posledním závodě v Hochfilzenu by tahle sázka vyšla, Schempp udělal o jednu chybu víc a skončil 25. (Krčmář 20.). Je otázka, co udělá domácí prostředí se střeleckou přesností Krčmáře, já mu ale dnes věřím.

20/12/2018 17:30 Biatlon Nové Město na Moravě - 10km sprint, muži: Doll x Hofer Tip 2 vklad 4/10 (2.10 Tipsport) KO 11:40


Poslední tip se bude týkat vzájemného souboje Doll - Hofer. Doll je v dnešním závodě dle mého názoru hodně přeceňovaný. Ano, povedl se mu poslední sprint v Hochfilzenu. Bez chyby skončil 3. Ale Hofer, ačkoliv udělal 2 chyby, skončil jen se ztrátou cca 44 vteřin na 12. místě. Takže na trati srovnatelné výkony.

Podíváme-li se na stíhačku v Hochfilzenu, která následovala hned po sprintu, tak Hofer dvě chyby a posunul se na pěkné 5. místo. Zatímco Doll nasypal 5 chyb a skončil až 17. Střelecky mi Doll nepřijde nejpřesnější a dnes by na to mohl doplatit. Kurz je ovlivněn posledním třetím místem, ale dnes ho Doll jen těžko zopakuje.
Tipsport Pyramida
michals93
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 446
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 15
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 514
Vklady: 3579 unitů
Výhry: 3440.125 unitů
Profit: -138.88 unitů
Yield: -3.88 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 24.4.2018
Tipy a sázky: 317
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 60.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2018, 20:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hofer zase výborně na lyžích (3.místo po první střelbě), ale pak přišel kolaps na stojce. Peiffer byl dnes zase trochu pomalejší, alespoň Krčmář to zvládl a Schemppa porazil díky lepšímu běhu. Ten Hofer mě mrzí nejvíc, protože na to dnes běžeckou formu měl.
Tipsport Pyramida
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Zimní sporty (lyžování, biatlon, skoky na lyžích, ...) - tipy a analýzy na sázení Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com


Tipsport Pyramida
Strategický profit

Chance registrace

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips

Med od Jirky


Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip
Chance Registrace

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.